سرویس های میزبانی ایران دروپال با مزایا و مختصات ذیل جهت میزبانی انواع اسکریپتها و نرم افزارها و خدمات دهی به پروژه ها با ابعاد مخلتلف آماده هستند.

 

بسته های میزبانی و قیمت ها

 

مبتدی

آماتور

استاندارد

سایت های بزرگ

ماهانه ٢٠ هزار تومان

ماهانه ٣٠ هزار تومان

ماهانه ۵٠ هزار تومان

ماهانه ١٠٠ هزار تومان

مصرف رم: ۴۵۰ مگابایت
مصرف پردازشگر یک هسته ۱/۲ گیگاهرتز
۲/۵ گیگابایت فضای هارد ssd
پهنای باند ماهانه ۲۰ گیگابایت
دسترسی به drush ندارد
سایر امکانات نامحدود
تا هفت بازدید همزمان در صف
مصرف رم: 700 مگابایت
مصرف پردازشگر یک هسته ۱/۸ گیگاهرتز
۴ گیگابایت فضای هارد ssd
۱۵ گیگابایت پهنای باند ماهانه
دسترسی به drush در صورت درخواست
سایر امکانات نامحدود
تا ده بازدید همزمان در صف
مصرف رم: ۱/۲ گیگابایت
مصرف پردازشگر یک هسته ۳/۱ گیگابایت
۶/۲ گیگابایت فضای هارد ssd
۵۰ گیگابایت پهنای باند ماهانه
دسترسی به drush در صورت درخواست
سایر امکانات نامحدود
تا ۱۸ بازدید همزمان در صف
مصرف رم: ۲/۵ گیگابایت
مصرف پردازشگر ۶/۲ گیگاهرتز (دو هسته)
۱۳ گیگابایت فضای هارد ssd
پهنای باند ماهانه نامحدود
دسترسی به drush در صورت درخواست
سایر امکانات نامحدود
تا ۳۶ بازدید همزمان در صف

 

امن و قابل اعتماد

سرورها در دیتاسنتر های مشهور و با استانداردهای جهانی میزبانی میشوند. از کلیه اطلاعات شما روزی دوبار بکاپ گرفته میشود. امنیت سرور ها زیر نظر متخصصین باتجربه می باشد. با ایران دروپال، دیگر از جانب امنیت اطلاعات تان خاطر جمع باشید.

 

سرعت فوق العاده

با سرور های قدرتمند و هارد SSD و تکنولوژی نرم افزاری منحصر به فرد ما، سرعت بی نظیر در سایت هایتان را تجربه نمایید. علاوه بر موارد فوق، به دلیل بهینه سازی های اختصاصی برای دروپال، کیفیت سایت های دروپالی در ایران دروپال بی نظیر می باشد.

 

پشتیبانی مشتریان

ما یک تیم حرفه ای از متخصصان لینوکس و دروپال را برای پشتیبانی شما فراهم کرده ایم. اگر نیاز به مشاوره ی تخصصی در مورد سایت تان دارید، فقط کافی است درخواست خود را مطرح کنید تا از پشتیبانی یک فرد متخصص بهره مند شوید.

 

پشتیبانی تخصصی دروپال

در صورتی که سایت شما دروپالی است، ایران دروپال بدون شک بهترین میزبان برای سایت شما خواهد بود. می توانید از مشاوره ی تخصصی ما استفاده کنید و سایت خود را به سطح پیشرفته تری ببرید.

 

پشتیبانی از Drush و ابزار های حرفه ای

پشتیبانی از Drush و ابزار های حرفه ای پلان های هاستینگ ما دارای کلیه امکانات حرفه ای مورد نیاز برای توسعه دهنده ها و طراحان وب حرفه ای می باشد. برای داشتن دسترسی drush و سایر ابزار های حرفه ای مانند git و cass و compass و ... کافی است در پنل کاربری، درخواست خود را مطرح کنید.

 

راه اندازی فوری

پس از این که سفارش تان را ارسال کردید و هزینه را پرداخت کردید، فورا سایت شما آماده خواهد بود. همچنین می توانید با ما مشاوره کنید تا هاستی را به صورت سفارشی مخصوص شما تهیه کنیم که پاسخگوی نیاز های خاص شما باشد.

 

پشتیبان گیری حرفه ای

از سایت های شما روزانه دوبار بکاپ گرفته می شود. علاوه بر این بکاپ های منظم از دیتابیس سایت شما تهیه می شود. و همچنین در صورت درخواست شما، می توانیم بکاپ های سفارشی برای شما تنظیم کنیم.

 

کلود لینوکس و دایرکت ادمین

پنل قدرتمند دایرکت ادمین کارهای روتین را برای شما بسیار آسان می کند. همچنین کلودلینوکس، امنیت و دوام سایت شما را تضمین میکند. کلیه ی اطلاعات شما درسرور ایزوله شده است و همانند سرور های اختصاصی امنیت اطلاعات شما را تضمین میکند.

 

آخرین نسخه ی PHP و MySQL بهینه شده

کلیه ی سایت ها از آخرین نسخه ی امن php به صورت php-fpm و یا lsphp و همچنین پایگاه داده MySQL بهره مند می باشند. مانیتورینگ 24 ساعته و سیستم دیوار آتش هوشند، سایت شما را در مقابل بازدید های ناخواسته محافظت می کند.

 

امکانات منحصر به فرد میزبانی ایران دروپال برای سایت های دروپالی

ما با بیش از پنج سال سابقه ی حرفه ای در مدیریت سرور های لینوکس و با داشتن تخصص حرفه ای و تایید شده در توسعه ی دروپال، به خوبی با ویژگی های لازم برای میزبانی ایده آل دروپال آشنایی داریم.

  • سخت افزار اختصاصی و پردازشگر سریع
  • هارد دیسک بسیار سریع SSD
  • حافظه رم زیاد برای دروپال
  • دسترسی Drush
  • کانفیگ بهینه وب سرور و php و پایگاه داد
  • کانفیگ بهینه لینوکس

 


ارسال پیام